KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15407118
nr 1540 7118
John Malm, Lundagatan. Signerad. Olja på pannå, 10x9, yttermått inklusive ram: 16x16 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 maj 2023
kl 20:27:34
100 kr
150 kr